OFERTA PRACY Operator urządzeń oczyszczalni ścieków

Opis stanowiska:

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Buku poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Operator urządzeń oczyszczalni ścieków.

Miejsce pracy: Oczyszczalnia ścieków Wielka Wieś, Oczyszczalnia ścieków Niepruszewo.

Do zadań na w/w stanowisku należeć będzie:

– obsługa urządzeń do oczyszczania ścieków zgodnie z wymaganiami eksploatacyjnymi i zaleceniami przełożonego

– bezzwłoczne informowanie przełożonego o nieprawidłowej pracy obsługiwanych urządzeń, instalacji czy obiektu

– odczytywanie parametrów z przyrządów kontrolno – pomiarowych i dokonywanie wpisów do dziennika eksploatacyjnego

– wykonywanie napraw i usuwanie drobnych uszkodzeń obsługiwanych urządzeń na obiekcie oczyszczalni

– wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio
z zajmowanym stanowiskiem oraz z działalnością Spółki.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  1. Wykształcenie:

– średnie techniczne ( technikum mechaniczne lub technikum ochrony środowiska) lub zawodowe
o kierunku technicznym.

2. Prawo jazdy kat. B

3. Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

4. Sumienność i dyspozycyjność.

Proponujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia, praca zmianowa, umowę o pracę,

– niezbędne szkolenia,

– możliwość zdobycia nowych umiejętności,

Rekrutacja:

I etap rekrutacji: składanie ofert, weryfikacja,

II etap rekrutacji: rozmowa z wybranymi kandydatami.

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo unieważnienia rekrutacji bez podania przyczyny.

Zatrudnienie: po okresie próbnym – możliwość zatrudnienia na czas określony a w dalszej pespektywie na czas nieokreślony.

Składanie ofert:

Pisemne oferty należy składać w Sekretariacie Spółki ( ul. Przemysłowa 10) lub na adres e-mail; .      Kontakt: tel.618359492,